Handel opcjami binarnymi jest dobrym rozwiązaniem dla osób chcących inwestować swoje pieniądze, a jednocześnie nie posiadających wiedzy z zakresu rynków finansowych. Polega on na spekulowaniu co stanie się z ceną danego aktywa- wzrośnie lub zmaleje- w określonym przedziale czasowym. Dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z handlem opcjami ważny jest wybór odpowiedniego brokera.

Broker Betwinfx

Na uwagę zasługuje Betwinfx, broker zarejestrowany na Kostaryce, ale ze stroną bardzo przyjazną dla polskiego użytkownika. Jednym z największych plusów dla początkujących graczy są liczne filmiki instruktażowe oraz słowniczek. Na plus jest też niski minimalny depozyt, to tylko 10 zł. Inwestycje może zacząć już od 1 zł. Wśród zalet należy wymienić również wiele opcji płatności, pieniądze możemy wypłacać przez Transferuj. pl, Neteller lub Skrill. Dodatkowo Betwinfx proponuje możliwość zabezpieczenia inwestycji na wypadek niepowodzenia, wynosi ono 5% zainwestowanych pieniędzy.

Wątpliwości może budzić jedynie mała ilość informacji o brokerze. Zarówno na oficjalnej stronie jak i w internecie nie dowiemy się zbyt wiele, a opinie jak o każdym brokerze są podzielone. Z uwagi jednak na naprawdę niski minimalny depozyt warto samemu spróbować.