Czy interesujesz się modą i szukasz ciekawego sposobu na swoje życie? Chcesz wystartować z biznesem, ale do końca jeszcze nie wiesz jakim? Nie bardzo znasz się na prowadzeniu interesu, ale znasz się na modzie i najnowszych trendach? Jeśli tak, jesteś we właściwym miejscu. W tym tekście podpowiemy ci jak założyć sklep sprzedający odzież marki Liu Jo, więc jeśli szukasz sposobu na ciekawy, a do tego dochodowy biznes, może być to coś dla ciebie.

Marka Liu Jo to jedna z najbardziej kobiecych i najbardziej rozpoznawalnych aktualnie marek na rynku. Wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowymi krojami oraz ciekawymi wzorami, obok których trudno jest przejść obojętnie. Kobiety na całym świecie kochają ubrania marki Liu Jo, dlatego założenie sklepu w Polsce może stać się całkiem dochodowym pomysłem na biznes.

Liu Jo – co warto wiedzieć na temat tej marki?

Liu Jo jest zdecydowanie marką wszechstronną, która została dopasowana do potrzeb współczesnych kobiet. Projektanci biorą przede wszystkim pod uwagę ich potrzeby oraz jak bardzo dynamiczne jest życie dzisiejszych pań, które mieszkają w dużych miastach. Liu Jo oferuje propozycje zarówno na co dzień, jak i podczas większych wyjść galowych. W ich ofercie znajdują się zjawiskowe sukienki oraz naprawdę kobiece szpilki. Liu Jo to marka włoskim rodowodem, dlatego jakość nie ustępuje designowi, co przekłada się na duże zadowolenie klientek na całym świecie.

Sprzedaż Liu Jo tylko dzięki umowie franczyzowej

Sprzedaż ubrań marki Liu Jo w naszym sklepie jest możliwa dzięki umowie franczyzowej. Nie można bez porozumienia z marką otwierać sklepu pod ich szyldem. Mimo, iż wydaje się to najłatwiejszym sposobem na całkiem dochodowy biznes, jest to całkowicie zakazane.

Jak mogę nabyć licencję na sprzedaż odzieży marki Liu Jo w Polsce?

Należy skontaktować się z firmą GPoland, która może udzielić licencji na sprzedaż odzieży marki Liu Jo w Polsce. Należy podpisać umowę, w której zostaną zawarte wszelkie warunki tego rodzaju współpracy.