Szukając brokera do rozpoczęcia naszej przygody z handlem opcjami binarnymi zostajemy zasypani ofertami i trudno czasami ocenić które są godne zaufania. Potęguje to fakt, że rynek opcji cyfrowych jest stosunkowo młody i nadal nie do końca prawnie uregulowany. Dlatego kluczowe jest dokładne zbadanie platformy zanim postanowimy zainwestować.
Nie warto też zbyt szybko zniechęcać się negatywnymi opiniami, ponieważ każdy broker ma jakichś niezadowolonych klientów. Za przykład niech posłuży platforma Zoomtrader. Gdy w google wpiszemy hasło zoomtrader forum lub zoomtrader opinie od razu widzimy opinie głoszące, że jest to oszustwo. Jednak dokładniejsza lektura pozwala znaleźć nam przeciwstawne opinie.

Zoomtrader opinie, forum

Co możemy powiedzieć o tym brokerze? Oferuje on polskojęzyczną platformę i wysokość wpłaty minimalnej 100$, nie jest to dużo porównując z innymi brokerami. Większość problemów zgłaszanych przez użytkowników powoduje otrzymywany na początku bonus, który podlega pewnym zasadom według regulaminu. Na przykład trzeba nim obrócić określoną ilość razy żeby mieć możliwość wypłacenia pieniędzy. Zoomtrader oferuje rozbudowaną linię pomocy dla graczy m. in. live chat, maile lub rozmowy telefoniczne.
Minusem tej platformy jest konieczność zainwestowania od razu, zanim mamy możliwość sprawdzenia czy platforma nam odpowiada. Zachęcamy wszystkich do ostrożnego wybierania brokera i podchodzenia z rezerwą do wszystkiego co można przeczytać w internecie. Handel opcjami cyfrowymi zawsze obciążony jest ryzykiem, które każdy świadomie podejmuje.