Niemal każdy z nas w dzieciństwie pragnął mieć swój własny domek na drzewie. Nic dziwnego, że było to również wielkie życzenie bohaterki brytyjskiej animacji dla przedszkolaków, czyli Świnki Peppy.

Peppa domek na drzewie, czyli jak obudzić kreatywność malucha

Serial dedykowany jest najmłodszym odbiorcom, w przystępny sposób opowiadając o takich wartościach, jak przyjaźń, rodzina, szczerość czy uprzejmość. W poszczególnych odcinkach poznajemy rodzinę sympatycznej świnki i jej najbliższych przyjaciół. Opowieści tak mocno wpłynęły na wyobraźnię dzieci, że doczekały się również swoich odpowiedników w świecie zabawek.

Wielość możliwości – Swinka Peppa domek na drzewie, kolorowanki czy puzzle

Obecnie Peppowe szaleństwo opanowało świat i nie sposób znaleźć sklep z zabawkami, w którym nie znaleźlibyśmy choć jednego gadżetu z jej wizerunkiem. Możemy wybierać spośród różnych zestawów, np.: Peppa domek na drzewie, Peppa piknik czy Peppa w domu. Klocki są zabawką na tyle kreatywną, że dodatkowo pozwalają łączyć różne komplety w nowe konfiguracje, gdzie Swinka Peppa domek na drzewie będzie sąsiadować choćby z wyprawą za miasto. Dziecko może dzięki temu samodzielnie tworzyć zupełnie nowe historie.