Czy Twój maluch nie jest wielkim fascynatem codziennych kąpieli, może warto zadbać o urozmaicenie wizyt w wannie. Istnieje coraz więcej zabawek i produktów dla najmłodszych, które sprawią, że kąpiel staje się niezapomnianą przygodą.

Gumowa kaczuszka czy Big Waterplay Funland?

Jedni w dzieciństwie mieli całe zestawy gumowych zwierzątek, inni przemycali do wanny ukochaną lalkę czy misia. Dziecięca kreatywność nie ma granic. Postarajmy się zatem zadbać o to, żeby naszemu malcowi nigdy nie nudziło się podczas mycia.

Ciepła woda, owocowo pachnący płyn do kąpieli i zabawki mogą sprawić, że spędzi on czas na przyjemnej zabawie, która przekona go, że wanna nie musi oznaczać niczego niesympatycznego.

Oprócz tradycyjnych nienasiąkających wodą zabawek, coraz więcej firm decyduje się na tworzenie specjalnych, dedykowanych do zabawy w wodzie produktów. Mogą to być tory do napełniania wodą, po których przemieszczamy się następnie statkiem (np. Big Waterplay Funland), mogą to być samodzielnie pływające żaglowce lub śpiewające zwierzęta. Przetestujmy, który wariant najbardziej spodoba się naszemu dziecku.