Od wielu lat znane są różne rodzaje wspomagania dzieci w stawianiu pierwszych kroków. Jaki najlepiej wybrać, żeby był dobry dla rozwoju naszego malucha oraz sprawiał mu przy tym wiele radości?

Różne rodzaje produktu, czyli jeździk Big – seria Big Racing czy Big Bobby?

Nawet w ofercie jednego producenta można znaleźć wiele chodzików i jeździków, które sprostają wymaganiom nawet najbardziej wybrednych rodziców i dzieci. Oczywiście oprócz samej formy, jeśli zdecydujemy się np. na jeździk Big, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania, zastosowane materiały oraz ogólny stan zabawki, czy nie ma na przykład żadnych uszkodzeń. Jeździk ma służyć jako wsparcie naszego dziecka przy stawianiu pierwszych kroków, dlatego musi być w pełni sprawny i stabilny. W innym razie nie będzie w stanie spełniać swojej podstawowej funkcji.

Decydując się na produkt konkretnej marki, np. Big Bobby, warto sprawdzić, czy wytwórca przewidział do niego elementy dodatkowe, choćby zestawy znaków drogowych, czy innych akcesoriów młodego kierowcy. Uatrakcyjni to naukę i zaangażuje wszystkich członków rodziny do wspólnego spędzenia czasu.