Jeździki to świetne produkty dla najmłodszych, łączące element dydaktyczno-poznawczy, naukę sprawności motorycznych oraz kreatywną zabawę. Dziecko poznaje świat wokół i uczy się samodzielnie przemieszczać. Pomaga mu w tym niepozorna zabawka.

Różne kształty jeździka – walizka, big racing, wyścigówka

Producenci, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców i ich pociech, wprowadzili w ostatnim czasie wiele wariantów jeździków, wykonanych z przeróżnych materiałów. Dla małych odkrywców można wybrać model w kształcie czerwonej wyścigów (Big Bobby Car) lub motocykla (Big Racing) lub klasycznych zwierzątek – koników, krówek itp. Dziecko siedząc na takim pojeździe i przemieszczając się po mieszkaniu, uczy się zachowywać równowagę, trenuje koncentrację i orientację w przestrzeni. A przy tym może się świetnie bawić – stając się rajdowcem, kowbojem, czy kimkolwiek zechce.

Niektórzy producenci oferują również dodatkowe zestawy, w których znajdziemy ekstra akcesoria, które wzbogacą zabawę i sprawią, że pierwsze kroki naszego dziecka będą wielką przygodą i równocześnie świetną zabawą dla dziecka. A rodzicom przyniosą szerokie uśmiechy na twarzach.